#18 LAUKINIAI LAUKINIAI VAKARAI

Ankstyvas pavasaris – tai metas, kai pažvelgus pro langą atrodo, jog žiema baigėsi: ryškūs rytinės saulės spinduliai kviečia išsitraukti mėgstamus akinius nuo saulės, pasidažyti ryškiai lūpas ir išeiti atsigerti rytinės kavos į balkoną ar terasą.

Tai nuostabus metas, kai jauti, jog visa gamta po truputį atgyja… Tačiau toks oras dažnai gali būti apgaulingas, aš nepulčiau išsirengti ir pradėti demonstruoti savo pavasarinio garderobo. Tačiau kokybiškos vilnos švarkelis gali būti puikus pakaitalas jau šiek tiek pabodusiems megztiniams!

Na, o akcentu tegul tampa iš koto verčiantys aksesuarai: plačiabriaunė vilnos skrybėlė, apvalūs retro stiliaus akiniai, ryškūs lūpų dažai ir žinoma, papuošalų sluoksniavimas, kuris atrodys puikiai prie tavo manikiūro.

Šios savaitės LOOKBOOK herojė Laura puikiai pademonstruoja, kaip neperkraunant įvaizdžio derinti daugybę skirtingų žiedų ir kaklo papuošalų. Toks derinys tikrai pakels nuotaiką kiekvienai blizgučius mėgstančiai moteriai – juk kovo 8 jau visai čia pat! #bizumergina

 

Derinio herojė Laura, 32, Ajos ir Jono mama, Object Do įkūrėja

Fotografė Agata Gri, makiažo meistrė Gintarė Sutkaitė.

Date: