Apie BIŽU

Apie BIŽU

BIŽU by Agnė Gilytė gimė iš didelio užsidegimo moteris padaryti laimingas ir gražias. Kaskart susidurdama su problema, kad sunku rasti skoningos ir kokybiškos bižuterijos, nusprendžiau pati imti ir išspręsti šią problemą. Apkeliavau skirtingas parodas, showroomus, parduotuves, butikus, prekinius ženklus ir dizainerius ir pati vieną po kito atrinkau tai, ko reikia kiekvienos moters papuošalų dėžutei.

Čia pristatau individualiai atrinktus papuošalus iš skirtingų kolekcijų, kad sukurčiau unikalų pasirinkimą tau.

Aš – Agnė Gilytė, greitai kalbanti, dirbanti ir sprendimus priimanti stilistė. Mano akys dega tada, kai matau dailius siluetus, švytinčias akis ir savimi pasitikinčią eiseną. Kraujas užverda tuomet, kai matau nuostabią moterį, kokia esi ir tu, kuri dažnai nepatenkinta savo gyvenimu ir nežino, kodėl niekada neranda, ką apsirengti.

Nuolatiniai ieškojimai ir atradimai su klientėmis mane atvedė ten, kur esu šiandien, taip gimė ir BIŽU by Agnė Gilytė. Čia – mano atrinkti papuošalai, skirti skirtingoms moterims, tačiau lengvai derinami milijonais būdų. Noriu, kad būtum graži, savimi pasitikinti ir laiminga, o mažos kasdienės detalės tau padės tai pasiekti.

Papuošalai

Auskarai

Apyrankės

Kaklo papuošalai

Žiedai